Автора, автора!!!
Дълбок поклон пред всичко, което притежаваш, отглежда и развиваш, така скъп на сърцето ми мастер!
Усещането да се докоснеш само до „Озареното си сърце“ е незабравимо и дълбоко, да се завърнеш към себе си, да почустваш всеобщата свързаност и еднаквост, струящата топла любов, срещата на душите прекрасни…
Наистина всеки си тръгва с това, което може да носи днес, но утре.
Аз нямам търпение да вървя пътя с радост ежедневна и да срещна отново това неописуемо вълшебство отново с по-големи шепи за пълнене.
Обичам ви и до нови вдъхновяващи срещи.
П.П. Спряха ми токовете на телефона. Добре, че каза Пламен. От неделя на обяд започнаха да отпадат функции до понеделник сутрин пълен блокаж.
Стигнах до сервиз. Там го включиха и тръгна. „Този телефон и изпускан и поливан с вода. “ -казаха от сервиза.
Може и с ток
да е заливан. Хи-хи.
да е заливан. Хи-хи.Благодаря на Вас за устрема и постоянството да случвате чудеса!
Желая сила, здраве и живот, споделен с лекота и възторг.
Обичам ВИиииии!
Дамяна“